Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Chocolate Stars
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Pievelė

Go down 
4 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Nina Dobrev*

Nina Dobrev*


Pranešimų skaičius : 96
Bučkiai : 0
Join date : 2012-07-12

Pievelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pievelė   Pievelė Icon_minitimeTr. 07 18, 2012 6:26 pm

Pievelė 1370858031
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev*

Nina Dobrev*


Pranešimų skaičius : 96
Bučkiai : 0
Join date : 2012-07-12

Pievelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė Icon_minitimeTr. 07 18, 2012 6:36 pm

Nina po netrumpo nuobodžiavimo viešbutyje nusprendė išsinešdinti kur nors į gamtą, nes tūnojimas uždaroje patalpoje be veiklos jos ypatingai netraukė. Tad nieko nelaukusi mergina pasiekė šią gražią gamtos vietą - krioklius ir atsisėdusi ant pievelės džiaugėsi, kad galiausiai ištrūko iš viešbučio.
Atgal į viršų Go down
Harry Styles

Harry Styles


Pranešimų skaičius : 210
Bučkiai : 1
Join date : 2012-01-28
Miestas : w.s.h. // klaipėda.

Pievelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė Icon_minitimeTr. 07 18, 2012 6:44 pm

keliauja vaikinas čia vedindamas savo kramę, apžvelgdamas visas apylinkes ne tik viešbutuką, kuris jau net spėjo atsibosti. keliauja žvalgosi, o pamatęs vienišą merginą sėdinčią ant pievelės, nieko nelaukęs priėjo, - ką tokia graži mergina veikia čia viena ? - šyptelėjęs gana mandagiai užklausė rudaakės.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev*

Nina Dobrev*


Pranešimų skaičius : 96
Bučkiai : 0
Join date : 2012-07-12

Pievelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė Icon_minitimeTr. 07 18, 2012 6:51 pm

Mergina pasuko galvą vaikino pusėn, kuris čia lyg iš niekur nieko išniro.
-O kodėl keista, kad graži mergina kažką čia veikia viena?-klausimu į klausimą nepažįstamajam atsakė Nina ir linksmai šyptelėjo.
Jai buvo įdomu, kaip lyg niekur nieko jis čia atsirado ir rado šią vietą, nes ji buvo pakankamai nuošaliai.
Atgal į viršų Go down
Harry Styles

Harry Styles


Pranešimų skaičius : 210
Bučkiai : 1
Join date : 2012-01-28
Miestas : w.s.h. // klaipėda.

Pievelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė Icon_minitimeTr. 07 18, 2012 6:54 pm

jis pritūpė ir pažvelgė į merginos veidelį iš arčiau, - na, visos gražios merginos arba užimtos, arba basiai apipultos gerbėjų, - gūžtelėjo pečiais paaiškinęs savo matymo tašką, - o gal vaikinai išūžė galvą ir pabėgai nuošaliau ? - su plačia šypsena veide paklausė, vis dėlto, juk reikia kaip nors užvesti pokalbį.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev*

Nina Dobrev*


Pranešimų skaičius : 96
Bučkiai : 0
Join date : 2012-07-12

Pievelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė Icon_minitimeTr. 07 18, 2012 7:03 pm

Nina vis dar pasukusi galvą žiūrėjo į vaikino pusę.
-Na, tuomet galiu paikinti, kad kol kas aš nei užimta, nei esu apsupta krūvos gerbėjų, nes ne per seniausiai čia atvykau ir šiaip nelabai kas žino, jog aš čia,-gūžtelėjo pečiais mergina, nes taip tiesiog ir buvo.-O ką gali žinoti, kaip ten bus. Hmmm... Apie galvos išūžimą kalbi iš savo patirties?-pasiteiravo vaikino ji.-Jei rimčiau, tai tiesiog viešbutyje neradau ką veikti. O čia ir veiklos galbūt atsiras.
Atgal į viršų Go down
Harry Styles

Harry Styles


Pranešimų skaičius : 210
Bučkiai : 1
Join date : 2012-01-28
Miestas : w.s.h. // klaipėda.

Pievelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė Icon_minitimeTr. 07 18, 2012 7:10 pm

- tai, aš jums, panele, nesutrukdysiu jei prisidėsiu ramiai pasedėti ar kalbinsiu ? - kilstelėjo antakius klausdamas merginos, juk įdomu, bet vis dėlto, jis tikėjosi teigiamo atsakymo, nes nenorėjo likti visai net neprakalinęs daugiau merginos išeiti, be to, mergina visai patraukli bei atrodanti gan vieniša, nepatinka jam palikti taip ir išeiti. išgirdęs jos žodžius apie išūžimą nusijuokė, - kad man dar niekas ausų nesugebėjo išūžti, o aš pats gali būti, kad esu kažkam išūžęs, - konstatavo faktą, niekada baisiai nesudomėjo ar išūžrė kam nors ausis ar ne, taip kad nieko negali pasakyti.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev*

Nina Dobrev*


Pranešimų skaičius : 96
Bučkiai : 0
Join date : 2012-07-12

Pievelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė Icon_minitimeTr. 07 18, 2012 7:21 pm

-Ne, nesutrukdysite ir man būtų vienas malonumas, jeigu prisijungtumėte,- labai jau oficialiai pasakė jam Nina ir plačiai nusišypsojo. Vis dėl to ką jau čia neigiamai atsakysi vaikinui. Juk bus ir kompanijos, kurios visai pageidautų ir turbūt atsiras kokios nors įdomesnės veiklos, nei vien nuobodžiauti. -Tikrai? Tuomet galėsiu su mielu noru pabandyti kurį kartą. Žinai, tai galimas daiktas manyčiau, kad pribūrei ko nors kokia merginai ir taip nutiko, kad nebegalėjo apie nieką daugiau galvoti,-nusijuokė mergina, nes tikrai kai kurie vaikinai kai kurioms merginoms šiek tiek suskystina smegenis.
Atgal į viršų Go down
Harry Styles

Harry Styles


Pranešimų skaičius : 210
Bučkiai : 1
Join date : 2012-01-28
Miestas : w.s.h. // klaipėda.

Pievelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė Icon_minitimeTr. 07 18, 2012 7:27 pm

- labai ačiū, kad neatsakėte, - pamirksėjo kaip kokia blondinė šiek tiek pasimaivydamas, bet nieko. jam būdinga, o tuomet atsisėdo šalia merginos ir sukryžiavo kojas žvelgdamas į tolius, - žinai, aš su mielu noru noru norėčiau pajausti tą "išūžtų ausų" jausmą, - nusijuokė ir vėlei pažvelgė į merginą, išgirdęs jos tolesnius žodžius, - na... ką gali žinot, galbūt, - gūžtelėjo pečiais. visai nefaina jei jau jis taip padarė, nors aišku, kad taip padarė net nejausdamas, bet dabar baisiai nesigilins, o tai baigsis skendimu prie krioklių, va tau ir sexi gelbėtojas.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev*

Nina Dobrev*


Pranešimų skaičius : 96
Bučkiai : 0
Join date : 2012-07-12

Pievelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė Icon_minitimeTr. 07 18, 2012 7:47 pm

-Tai kaip čia būtų galima atsisakyti tokio pasiūlymo, net nežinau,-šypsodamasi pasakė Nina, nes tokiai kompanijai ji nė kiek neprieštaravo, deja.-Hmm.... Kai aš "išūžiu ausis"?-vėlgi šyptelėjo ji.- Na, bet jei normaliai apie tai šnekant tai tikrai nebūna ypatingai malonu, nes dažnai kas nors tuomet nervinasi,-pasakė ji, nes tai tikrai nėra nei malonu, nei ką.- Gali, gali aš irgi taip sakau. Kartais kai kurioms merginos užtenka vien pasižiūrėti ir jau jos apie nieką daugiau nebegali galvoti,-tarė ji, prisiminusi, kaip atrodydavo jos kelios draugės mokykloje, kai tik pro šoną praeidavo koks gražesnis vaikinukas. Jos tikrai pradėdavo elgtis visiškai kitaip.
Atgal į viršų Go down
Harry Styles

Harry Styles


Pranešimų skaičius : 210
Bučkiai : 1
Join date : 2012-01-28
Miestas : w.s.h. // klaipėda.

Pievelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė Icon_minitimeTr. 07 18, 2012 7:55 pm

nusišypsojo išklausęs pirmojo jos sakinio, pamalonintas jis dabar jaučiasi. juk visada malonu palaikyti kompaniją tokiai gražiai moterei kaip šioji, - jei sugebėsi, mhm, - nusijuokė pats nuo savų žodžių, juokingai jam skamba tas ausų išūžimas, jam malonu kai jam dėmėsį rodo. kai tamsiaplaukė pradėjo kalbėti apie merginas, kurios įsivaizduoja per daug nei yra jis atsiduso, - na, žinau tokias, nemalonu kai jos lieka sugniuždytos. BET. bet juk yra kita medalio pusė, į jas tik žvilgtelėjo ir nusišypsojo, o ne prižadėjo visą likusį gyvenimą mylėti ir puoselėti, - vėlei jis savo nuomonę išdrožė, o vėliau susipratęs, jog nežino merginos vardo atkišo pirma savo leteną, - aš Haris, - šyptelėjo draugiškai uždaręs savo baltų dantų pilną burną.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev*

Nina Dobrev*


Pranešimų skaičius : 96
Bučkiai : 0
Join date : 2012-07-12

Pievelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė Icon_minitimeTr. 07 18, 2012 8:09 pm

Nina suprato, kad turbūt nepasigailės tokio savo pasirinkimo, kad leido šiam vaikinukui leido prisėsti. Na, o jei kas, tai ji sugalvos ką nors. Tad ji tik šyptelėjo ir klausėsi, ką šneka jis.
-Žiūriu per daug nepasitiki mano jėgomis net neįsitikinęs, ką aš sugebu. O aš pasistengsiu šiaip ar taip tuomet,-atsakė jam Nina, nors jai ir pačiai visa ta situacija skambėjo kiek juokingai. Turbūt iš šono kam nors stebint šį jų pokalbį visa tai būtų pasirodę kiek ironiška, kad juodu šneka apie tokius dalykus.
-Hm... Leisk spėti...Daug tokių gerbėjų turi? Ech, o jos dažnai tikisi daug, oi daug,-nusišypsojo, o po to ir nusijuokė mergina, nes tai tikrai kartais iš šono atrodė kiek juokingai.-Tai jau taip oficialiai?-pasiteiravo jo.-Malonu susipažinti, aš - Nina,-tarė mergina ir paspaudė ranką, nors jai tikrai tai atrodė gana oficialu.
Atgal į viršų Go down
Harry Styles

Harry Styles


Pranešimų skaičius : 210
Bučkiai : 1
Join date : 2012-01-28
Miestas : w.s.h. // klaipėda.

Pievelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė Icon_minitimeTr. 07 18, 2012 8:17 pm

nuosijuokė išgirdęs jos teiginį, - turiu pranešti, kad tai labai sunku padaryti, bet... - kilstelėjo antakius ir gūžtelėjo pečiais, - niekas netrukdo tau pabandyti, - šiek tiek paerzindamas ištaria ir nusišypso. visa laimė, kad nieko daugiau palink nebuvo ir niekas netrukdė jiems plaukioti tokiais savo temų peršokimais. merginai tęsus kalbą apie gerbėjas jis linktelėjo galva, - na, taip ir tokių nemažai, - šyptelėjo, - kvailiausia kai jos išeina į žmones ir praneša, jog permiegojo su manim ar panašiai, man iš ties jų gaila ir išdalies juokinga, - gūžtelėjo pečiais atvirai atsakęs. galų gale išgirdęs merginos vardą nusišypsojo dar plačiau ir taip pat švelniai spustelėjo josios ranką.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev*

Nina Dobrev*


Pranešimų skaičius : 96
Bučkiai : 0
Join date : 2012-07-12

Pievelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė Icon_minitimeTr. 07 18, 2012 8:32 pm

-Ei, čia nieko juokingo,-kiek suraukus antakius, bet su šypsena veide pasako Nina.-Sakai sunku... Bet viskas norint įmanoma, tad... -taip ir neužbaigę sakinio mergino, o specialiai jį nutęsė.-Na, tuomet gal ir pabandysiu tai padaryti nieko tau apie tai nepranešus,-pasakė mergina ir linksmai nusišypsojo. Ji džiaugėsi, kad surado tokį įdomų pašnekovą visai netikėtai.
-Opaaa.... Tau dar ir taip būna?-gerokai nusistebėjo Nina, kad atsiranda tokių savęs negerbiančių merginų, kurios drįsta taip skelbtis.-Kad jų reikėtų pagailėti, tai pritariu. O ką tu tame juokingo matai, leisk paklausti?-besišypsodama jo paklausė Nina.
Nepaisant to, kad jai oficialūs pasisveikinimai nepatinka, mergina, pajutusi, kad Haris jai spustelėjo ranką specialiai jos nepaleido, o kiek tvirčiau suėmė, nes buvo įdomu, kaip jis toliau elgsis.
Atgal į viršų Go down
Harry Styles

Harry Styles


Pranešimų skaičius : 210
Bučkiai : 1
Join date : 2012-01-28
Miestas : w.s.h. // klaipėda.

Pievelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė Icon_minitimeTr. 07 18, 2012 8:42 pm

- gerai, bet galiu lažintis, jog tau nepavyks... - vėlei nusijuokė, juk tuoj jis jai ausis išūš, neaišku iš kur pas jį tiek pozityvo ir panašiai, visada sugeba įžvelgti gerąją pusę...
išgirdęs jos balse nuostabą tik nusišypsojo, - būtent, pasitaiko ir tokių atvejų, - palinksi, - juokinga tai, jog tai neįmanoma, kai kurios gyveno australijoje, o aš juk britas. juk per vėją neįmanoma užsiimti lytiniais santykiais, - nusijuokė prisiminęs tokį atvejį. pajutęs stipresnį spustelėjimą jis kreivai šyptelėjo ir sumanė parodyti savo galantiškumo balą. priglaudė lūpas prie merginos rankos nenutraukdamas akių kontakto ir atsitraukęs padėjo ją ant josios kojos be jokių papildomų minčių.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev*

Nina Dobrev*


Pranešimų skaičius : 96
Bučkiai : 0
Join date : 2012-07-12

Pievelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė Icon_minitimeTr. 07 18, 2012 8:56 pm

-Tikrai? Tu tikrai tikras tuo,kad man tai nepavyks?- pasakiusi nusišypsojo Nina, nes ji puikiai suprato, kad jis tikrai neįvertino jos galimybių.-Nemanyk ,kad aš viena iš tų, kurios lengvai pasiduoda,-tarė mergina.
-Nė nemaniau, kad galima turėt tokių kiek pamišusių gerbėjų, kurios jau leidžiasi iki tokio lygio,- nors ir tebešypsojo, nes jai tai atrodė kiek juokinga, bet tuo pačiu metu gūžtelėjo pečiais. -Tai gal ne per vėją. Ką gali žinot, gal tiesiog tave ko nors prigirdė, pagrobė ir vėl gražino į mylimąją Angliją?-pasiūlė nors ir kiek neįtikimą, bet linksmą pagrobimo planą ji. Šiais laikais juk visko pasitaiko.
Nina tik šyptelėjo dėl Hario elgesio, nes šitai buvo kiek netikėta.
-Tai tavęs taip lengvai nepaimsi ir nepaerzinsi, matau,-linksmai tarė ji, nes Haris pasielgė labai netikėtai.- O visi anglai tokie galantiški?-pasiteiravo Hario Nina.
Atgal į viršų Go down
Harry Styles

Harry Styles


Pranešimų skaičius : 210
Bučkiai : 1
Join date : 2012-01-28
Miestas : w.s.h. // klaipėda.

Pievelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė Icon_minitimeTr. 07 18, 2012 9:02 pm

- net minčių apie tavajį pasidavimą neturėjau, bet manau, bus linksma, - toliau jis saldžialiežuviaudamas ir tikėdamasis, jog išeis merginą išvestio iš kantrybės kreivai šypteli.
pradėjo garsiai kvatotis nuo tokių merginos minčių, - prigirdė atsivežė į australiją, prigirdė vėl išprievartavo ir prigirdė vėl išsiuntė į Angliją, - nesulaikydamas juoko kvatojosi, - kažkaip per daug vargo dėl nieko, - galų gale apsiraminęs ištarė. nors ką gali žinot, visokių bepročių yra.
apie paerzinimą tik išgirdęs nieko labai nesakė ir savos išmonės nedemonstravo, o tik linktelėjo galva. merginai pradėjus kalbėti apie galantiškumą, tik paprasčiausiai gūžtelėjo pečiais, - nežinau, nesidomėjau per daug, - šyptelėjo. jis neprognozuojama asmenybė, bet dar ne iki visai ten tų neprognazuojamų, kurie peršoka visas ribas, jis jaučia savas ribas ir galimybes visada.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev*

Nina Dobrev*


Pranešimų skaičius : 96
Bučkiai : 0
Join date : 2012-07-12

Pievelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė Icon_minitimeTr. 07 18, 2012 9:21 pm

-Aš ir neketinu lengvai pasiduoti. To gali net nesitikėti,-patikino ji Harį ir toliau tęsė pokalbį. - O šiuo klausimu, manau, kad mūsų nuomonės sutampa,-atsakė mergina ir tiesiog gudriai šyptelėjo, nes turėjo jau kai ką sumanius.
-Taip, o kuo tau tai neįtinka?-besijuokdama ištarė Nina.-Tai dėl tokio vaikino kai kurios nežinia ką gali padaryti. Turbūt sutrypti ne vieną ir ne dvi gerbėjas, kad stovėtų arčiau tavęs. Dėl kokio nieko? Juk turėtų tave kelioms valandoms,-pasakė mergina, bet ji vis negalėjo susilaikyt nesusijuokusi, nes tai buvo pakankamai absurdiška, bet linksma.
Ji pamanė, kad jei nepavyko to padaryti vienu būdu, tai padarys kitu, bet kol kas dar nesiėmė veiksmų.
-Na, tuomet gaila, nes būčiau surengusi tuomet vizitą į Angliją, jei ten tokių nemažai būtų,-pasakė Nina, lyg ir apgailestaudama, lyg ir ne. Tiesiog negalėjai to suprasti iš jos balso tono.
Atgal į viršų Go down
Harry Styles

Harry Styles


Pranešimų skaičius : 210
Bučkiai : 1
Join date : 2012-01-28
Miestas : w.s.h. // klaipėda.

Pievelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė Icon_minitimeTr. 07 18, 2012 9:26 pm

- na, kam tiek plėšytis. man asmeniškai nemalonu kai kas nors apšmežia tokiais reikalais ir panašiai, - gūžtelėjo pečiais galutinai surimtėjęs, - tik jau nereikia, o tai rimtai koks išskirtinis pasijusiu. apseisiu geriau, - šyptelėjo, pamanęs apie tas merginas negerbiančias savęs, keista jam kažkodėl.
- tai, būtinai apsilankyk lauksime išskėstomis rankomis, - galų gale nusišypsojo, - be to, pas mus atrodo, yra džentelmenų, - pamąstė jis, nors daugiausiai tai jis save turėjo omenyje, bet ir daugiau nieko nepamiršdmas. Anglijoje juk nemažai žmonių taip, kad visų nepatikrinsi.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev*

Nina Dobrev*


Pranešimų skaičius : 96
Bučkiai : 0
Join date : 2012-07-12

Pievelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė Icon_minitimeTr. 07 18, 2012 9:38 pm

-Nemalonu, nemalonu, bet svarbiausia, jog tu žinai, kad tai yra netiesa ir to niekas tau negalės paneigti. Na, nebent tuo atveju, jei tavo būtų ko nors prigirdę ir išvežę į Australiją, o po to vėl į Angliją gražinę,-nusišypsojo Nina, nes toks atvejis tikrai būtų kiek ironiškas, nors iš vaikino pusės turbūt visai nejuokingas.-O kas nors blogo yra būti išskirtiniu?-pasiteiravo jo mergina, nes įdomu, įdomu, ko jau jis taip nenori savęs tokiu palaikyt.
-Hmmm... Šiaip aš Anglijoj neturiu tiek jau daug ir pažįstamų, bet tau turbūt patiktų, jei atvažiuočiau specialiai dėl tavęs,-šyptelėjo Nina ir galvojo, ar ji iš tiesų taip pasielgtų.-Ir kaip nekeista vieną iš jų matau...-kiek prislopino balsą dėl neaiškių priežasčių mergina.
Kadangi jau buvo sugalvojusi naują būdą kaip pabandyti paerzinti šį vaikiną, tad Nina tiesiog paėmė kuokštą žolės ir metė jį ant Hario. Jai buvo įdomu, kaip jis į tai sureaguos.
Atgal į viršų Go down
Harry Styles

Harry Styles


Pranešimų skaičius : 210
Bučkiai : 1
Join date : 2012-01-28
Miestas : w.s.h. // klaipėda.

Pievelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė Icon_minitimeTr. 07 18, 2012 9:44 pm

- tavo tiesa, - gūžtelėjo pečiais, bet išgirdęs tas kalbas apie išvežinėjimus vėl nusijuokė, - viskas, jokių kalbų apie maršrutą anglija - australija, australija - anglija, - padėjo ale tašką šioje kalboje. juk tikrai kvaila, tiek stengtis dėl vienos nakties nuotykio... - taip, yra blogai jaustis išskirtiniu, kai nelabai esi panašus į tokį, - kreivai šyptelna jis čia, kažkaip keistai šįvakar mąsto.
- na, juk viena jau turi, - plačiai nusišypso ir iškluasęs kalbas apie angliją jau norėjo žiotis ir sakyti "o kaip gi?", bet pajuto tik žolės skonį, gerai, kad spėjo užsimerkti. sėdi toks be emocijų. atsimerkęs pasižiūri į save, - aš žinojau, kad man tinka žalia, bet ne taip stipriai... - jis lėtai pakėlė akis į merginą, - nors žinai, manau, ir tau visai tiktų... - sugriebęs kuokštą žolės užbarstė ant merginos plaukų, juk vistiek padės išsitraukt jas, jei tik įsižeidusi nesugalvos atsistoti ir pabėgti.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev*

Nina Dobrev*


Pranešimų skaičius : 96
Bučkiai : 0
Join date : 2012-07-12

Pievelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė Icon_minitimeTr. 07 18, 2012 9:59 pm

-Kodėl?-pasiteiravo Nina, nes jai vis dėlto visas tas reikalas atrodė labai, labai juokingas.-Juk visai geras maršrutas, man atrodo,-gūžtelėjo pečiais mergina, nes pati neturėtų nieko prieš apsilankyti Anglijoje ir po to skristi į Australiją, tik aišku, nebūti pagrobtai kokio nors fanatiko.-O dėl ne vienos nakties nuotykio, manai, kad būtų galima taip stengtis?-paklausė jo nuomonės ji.-Taigi, kuo jau tu toks neišskirtinis, man paaiškink prašyčiau,-šyptelėjusi tarė mergina, nes jai tikrai neatrodė, kad Haris būtų vienas iš tų nepastebimų minioje.
-Matau, kad turiu,-nusijuokė mergina ir stebėjo, kaip Haris reaguoja į ką tik gautą kuokštą žolės. Na, tai nebuvo blogiausia, ko galima tikėtis. Ji, gavusi žolės kuokštą ant plaukų, nusijuokė.-Hmm... Gal ir visai nieko tokie aksesuarai, bet tau, manyčiau, vis tiek reikėtų kiek daugiau žalios,-tai pasakiusi Nina prisiskynė nemažai žolės ir užmetė ją ant Hario.
Atgal į viršų Go down
Harry Styles

Harry Styles


Pranešimų skaičius : 210
Bučkiai : 1
Join date : 2012-01-28
Miestas : w.s.h. // klaipėda.

Pievelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė Icon_minitimeTr. 07 18, 2012 10:15 pm

pirmą sakinį, kad bent kiek apramintų tą diskusiją, nes kuo toliau, tuo nemaloniau prisiminęs tą prietranką jautėsi, bet išgirdęs klausimą apie ne vienos nakties nuotykius, nusijuokė, - abejoju, bet vis dlėto, nesuprantu, kam tiek žemintis ? - taip šiek tiek retoriškai vyrukas pakalusė, bet nesvarbu, būtų visai malonu jei kas paaiškintų, kas tų moterų galvelėse kartais dedasi.
- žinai, po tokių išgražinimų galiu ir modeliu tapti, - taip garsiai pamąstęs nepagailėjo tos žolės ir merginai. juokinga jam tokia siustva, bet juk linksma.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev*

Nina Dobrev*


Pranešimų skaičius : 96
Bučkiai : 0
Join date : 2012-07-12

Pievelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė Icon_minitimeTr. 07 18, 2012 10:25 pm

-Tai vadinasi tave ir kitais būdais galima pasiekt, nebūtina grobt tokiu atveju, ar ne?-įdomiai ir su šypsena veide pasiteiravo Nina. Na, ji nusprendė Anglijos-Australijos tema jau nebešnekėti, nes matėsi, kad Hariui darėsi jau visai nelinksma tuo atžvilgiu, tad tikrai nenorėjo, kad jis supyktų ant jos ar kas panašaus.
Nina jau jautė, kad ant jos plaukų, ar ant jos pačios vis daugėja ir daugėja tos žolės, tad pamanė, kad ir be dar trupučio Haris tikrai neapsieis.
-O tau būtų neprošal žolės veido kaukė. Ji irgi labai padeda pagražėti,-nusijuokė iš tos nesąmonės, kurią pasakė Nina ir užbėrė gerą kuokštą žolių jam ant veido.
Atgal į viršų Go down
Harry Styles

Harry Styles


Pranešimų skaičius : 210
Bučkiai : 1
Join date : 2012-01-28
Miestas : w.s.h. // klaipėda.

Pievelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė Icon_minitimeTr. 07 18, 2012 10:36 pm

- būtent, mane galima pasiekti ir kitais būdais, nebūtinas pagrobimas, - gūžtelėjo pečiais papūtęs akis, pagaliau, nors viena suprato, ką jis visad turėjo omenyje. nebeišgirdęs kalbų apie autraliją - angliją, šyptelėjo ir vėlei pajutęs, jog lyg specialiai ant jo žolėmis, nūsipūtė visas žoles sulindusias jam į burną, jis kaip visad šiek tiek lėčiau sureaguoja... - jei tu tik moki tokią padaryt, aš visai nieko prieš, - nusijuokė galiausiai ir nebepylė žolių ant merginos, po to, tikrai turės padėti viską išsirinkti.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pievelė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pievelė
Atgal į viršų 
Puslapis 15Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kriokliai-
Pereiti į: