Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Chocolate Stars
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Pievelė

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Nina Dobrev*

Nina Dobrev*


Pranešimų skaičius : 96
Bučkiai : 0
Join date : 2012-07-12

Pievelė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 18, 2012 10:44 pm

-Puiku tuomet, reikės nesuskaičiuojamai galybei tavo fanių atrašyti, kad nebūtina tavęs grobti, jog prie tavęs prieitų. Reikia visuomet pranešti,kad yra kitų būdų ir gal kas susiprotės, ką gali žinot?-turbūt labiau retorinį klausimą uždavė Nina, negu kad tikėjosi sulaukti atsakymo iš ko nors.
Mergina nusijuokė, kad tad jau tikrai pakankamai aplipęs žole, kad tikrai neaišku, ką veikė, kad tiek žolės sugebėjo atsirasti ant jo.
-Aš tau ją mielai padaryčiau, bet kai aš ją tau padarysiu turbūt vaikščiosi žaliu veidu porą savaičių ir nelabai nusiplaus, tad turbūt tau pačiam naudingiau būtų be to apsieiti,-tarė Nina, nes būna panašių pasekmių, kai kas nors prisižaidžia su kosmetika
Atgal į viršų Go down
Harry Styles

Harry Styles


Pranešimų skaičius : 210
Bučkiai : 1
Join date : 2012-01-28
Miestas : w.s.h. // klaipėda.

Pievelė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 19, 2012 9:29 am

prunkštelėjo nuo tokių ninos apmąstymų, vistiek abejotina, kad susipras... bet jau šįkart visai nieko nebesakė tuo atveju.
pats žiūrėjo į niną ir nesuprato iš kur tiek daug žolių ant jos, nors nu, jis jų primėtė ant jos, bet vistiek... ir plaukai kaip pas kokias perkių gražuoles, tai net nesusilaikė ir nusijuokė, - baisu, o kažkasyra išbandęs tavo kaukes, kad veidas pažaliavo ? - sukrizeno nuo tokios minties vien tik tai. kažkaip juokingai skamba "žalias veidas".
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev*

Nina Dobrev*


Pranešimų skaičius : 96
Bučkiai : 0
Join date : 2012-07-12

Pievelė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 19, 2012 10:00 am

Nina iš jo prunkštelėjimo suprato, kad labai jau daug jis tokių turi ir būtų gal netgi beviltiška imtis kokių nors priemonių tuo klausimu. Keista, kaip kokios nors fanės dar nesugebėjo atsibelsti iki čia arba Haris dar nebuvo pagrobtas.
-Kas čia tau tokio juokingo pasirodė? - nieko nesuprasdama jo paklausė Nina, kol galiausiai užčiuopė savo plaukus ir į juos pasižiūrėjo... Jie tikrai buvo pilni žolių. -Hari... Už tai tu tikrai atsiimsi,-tarė mergina pusiau juokais, pusiau ne.-Žinai, kadangi aš nesu grožio procedūrų ekspertė, tai po kokios nors mano darytos kaukės tikrai gali ir veidas pažaliuoti,-pasakė Nina, nes juk visko su tomis kaukėmis galima pridirbti.
Atgal į viršų Go down
Harry Styles

Harry Styles


Pranešimų skaičius : 210
Bučkiai : 1
Join date : 2012-01-28
Miestas : w.s.h. // klaipėda.

Pievelė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 19, 2012 10:40 am

- kad aš abejoju ar jos suprastų tai. na, taip, aš laimingas, jog turių fanų, bet supranti, man kartais atrodo, kad kurios iš jų per daug pamišusios, - taip gana lėtai kaip jis ir įpratęs ištarė, visus žodžius apgalvodamas.
- aš šventai tikiu, kad aš pasigailėsiu, - užsimerkęs net įnirtingai palinksėjo, vargiai, jis tikėjo, jog mergina sumąstys ką nors, bet vis dėlto, juk neaišku, kas gali atsitikti. ninai pradėjus kalbėti apie procedūras nusijuokė, - įswivaizduoji, tektų šveistis veida su kokiu šepečiu, - pats pamąstęs sukrizeno.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev*

Nina Dobrev*


Pranešimų skaičius : 96
Bučkiai : 0
Join date : 2012-07-12

Pievelė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 19, 2012 12:58 pm

Nina nusijuokė iš Hario replikos apie jo fanes, nors tai turbūt buvo tiesa.
-Per daug jos tavęs nori turbūt,-nusijuokė Nina.-Hmm.... Abejoju, ar toks kaip tu galėtų neturėti kiek pamišusių paauglių gerbėjų. O visoms tavęs tikrai neužteks,-tarė pamaniusi, jog Haris tik vienas,o fanių galybė.-Na, tų kiek jau pačiuožusių dėl savo mėgstamų įžymybių tikrai galėtų būti truputėlį mažiau.
-Taip ir turėtum daryti. Nemanyk, kad aš nieko nesugebu sumąstyti,-pasakė ji, nes kažkodėl jai pasirodė, jog Haris ne taip ir tiki, kad ji sugalvos kaip atsirevanšuoti.-Manau, kad ne tik su šepečiais, bet ir nemažai krūvelę prausiklių bei gydomųjų veido priemonių. Beje, gal eime kur arčiau vandens?-paklausė Hario Nina.
Atgal į viršų Go down
Harry Styles

Harry Styles


Pranešimų skaičius : 210
Bučkiai : 1
Join date : 2012-01-28
Miestas : w.s.h. // klaipėda.

Pievelė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 19, 2012 1:04 pm

- visiškai su tavimi sutinku, - palinksi "not bad" mėmės rožą išmetęs, juk tikrai Nina labai protingai ir tiksliai pasakė. turbūt, pati kažką panašaus išbandžus, nes kiek matė ją ant raudonojo kilimo per kažkokius apdovanojimus žmonės spiegė kaip išprotėję.
- aš juk nieko nesakiau, - gūžtelėjo pečiais, o merginai pasiūlius keliauti arčiau vandens jis atsistojo ir apsivalė viską, dar garbanas išsikratė, o tuomet, padavė merginai savo ranką, kaip ir padėti atsistoti.
Atgal į viršų Go down
Louis Tomlinson*

Louis Tomlinson*


Pranešimų skaičius : 222
Bučkiai : 2
Join date : 2012-01-28

Pievelė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 21, 2012 5:18 pm

Atvaro vaikis dryžuotu megztiniu prie krioklio ir atsisėda ant pievelės prieš krioklį.Sėdi nuleidęs galvą tarsi ko laukdamas.
Atgal į viršų Go down
Blake Lively

Blake Lively


Pranešimų skaičius : 367
Bučkiai : 3
Join date : 2012-01-29

Pievelė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 21, 2012 5:24 pm

Ateina čia visa happy,šiaip faina nuotaikikė šiandien jai,pamato tokį dryžių sėdinti,suprato iškart,kad ten Lou sėdi. Priėjus prie jo uždengia akeles ir tokiu keistu balsu pasako. -Niuu atspėsi,kas čia?-šypsodamasi pasako.
Atgal į viršų Go down
Louis Tomlinson*

Louis Tomlinson*


Pranešimų skaičius : 222
Bučkiai : 2
Join date : 2012-01-28

Pievelė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 21, 2012 5:28 pm

-Barbara, Keitė, Maria, Christina, Emma - pradeda vardinti vardus spėliodamas kai jo paklausė uždengusi akis mergina.Visgi suprato, kad čia Blake, bet vaikiui smagu pajuokauti, tai dabar stebės kaip sureguos į tai mergina.
Atgal į viršų Go down
Blake Lively

Blake Lively


Pranešimų skaičius : 367
Bučkiai : 3
Join date : 2012-01-29

Pievelė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 21, 2012 5:32 pm

-Neteisingai,-pasako ir nusijuokia,aišku neturi ji šešto pojyčio tai nesupranta,kad jis žino kas. -Pasiduodi?-paklausia ir laukia jo atsakymo,bei juokiasi
Atgal į viršų Go down
Louis Tomlinson*

Louis Tomlinson*


Pranešimų skaičius : 222
Bučkiai : 2
Join date : 2012-01-28

Pievelė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 21, 2012 5:34 pm

-Hm...blondinė mergina tikriausiai? - paklausia nusijuokdamas kartu su mergina ir sėdi kaip angeliukas romus ir laukia kol galės pažvelgti į merginą.
Atgal į viršų Go down
Blake Lively

Blake Lively


Pranešimų skaičius : 367
Bučkiai : 3
Join date : 2012-01-29

Pievelė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 21, 2012 5:39 pm

-Užskaitysiu tą tavo atsakyma,-nusijuokia. -Tingiu aš čia tau laikyt tas rankas ant veido,-šypteli ir atidengusi akis jam,laukia kol jis atsisuks,o Blakius išmeta tokį didelį čyyzą.
Atgal į viršų Go down
Louis Tomlinson*

Louis Tomlinson*


Pranešimų skaičius : 222
Bučkiai : 2
Join date : 2012-01-28

Pievelė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 21, 2012 5:46 pm

-Nepatinka mano veidas, kad nenori laikyti ant jo rankų? - paklausia atsisukdamas ir nusijuokia.
-Pamiršau turėjau sakyti Sexuali blondinė mergina - pasako ir pažvelgia apgailestaudamas.
-Smagu tave matyti, pasiilgau - priduria ir aphūgina merginą tikru meškino apkabinimu ir galiausiai paleidžia.
Atgal į viršų Go down
Blake Lively

Blake Lively


Pranešimų skaičius : 367
Bučkiai : 3
Join date : 2012-01-29

Pievelė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 21, 2012 5:50 pm

-Kvailiuk tu,-nusijuokia. -Dėl to,kad pavargau rankas laikyt,-toliau juokias. -Nereik čia tų visų sexuali ir taip tooliau,-linkteli ir nusišypso. -Nesu tokia aš,-priduria. pasakius šiuos žodžius taip pat jį aptraiško. -Tavęs taip pat,-paleidusi pasako ir šypsosi.
Atgal į viršų Go down
Louis Tomlinson*

Louis Tomlinson*


Pranešimų skaičius : 222
Bučkiai : 2
Join date : 2012-01-28

Pievelė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 21, 2012 5:58 pm

-Tu nemačiusi savęs veidrodyje mergyte?Gal tau veidrodį atnešti, kad save pamatytum? - paklausia Lou ir šypsosi toliau į ją žiūrėdamas.
Atgal į viršų Go down
Blake Lively

Blake Lively


Pranešimų skaičius : 367
Bučkiai : 3
Join date : 2012-01-29

Pievelė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 21, 2012 6:01 pm

-Šimtą milijonų kartų esu mačius,-nusijuokia. -Bet geriau nerodyk,nes paskui tik nuotaiką susigadinsiu,-rimtai pasako ir palinksi su galva.
Atgal į viršų Go down
Louis Tomlinson*

Louis Tomlinson*


Pranešimų skaičius : 222
Bučkiai : 2
Join date : 2012-01-28

Pievelė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 21, 2012 6:06 pm

-Kodėl merginos mano, kad yra negražios, nesexualios, nors tokios ir yra - pasako pats sau ir pavarto akis.
-Gerai nenori būti sexuali aš būsiu dar sexualesnis už mus abu - taria ir laimingas palinkčioja galva ir nusijuokia.Visgi Blake yra už jį sexualesnė, bet ką padarysi.
Atgal į viršų Go down
Blake Lively

Blake Lively


Pranešimų skaičius : 367
Bučkiai : 3
Join date : 2012-01-29

Pievelė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 21, 2012 6:09 pm

-Va tu tai tikrai esi sexius,-palinksi galvą teigiamai. -Šaunuolis,nors pasakei teisybę,-nusijuokia. -Beje,tu nieko prieš jei prisėsiu prie tavęs?-paklausia ir pakėlusi antakiuką nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Louis Tomlinson*

Louis Tomlinson*


Pranešimų skaičius : 222
Bučkiai : 2
Join date : 2012-01-28

Pievelė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 21, 2012 6:12 pm

-Ot ir ne, neleisiu - pasako tipo kilnodamas antakius.
-Sėsk tik, neklausinėjus - taria nusijuokdamas savo tuo linksmu juoku ir patapšnoja žeme šalia savęs.
Atgal į viršų Go down
Blake Lively

Blake Lively


Pranešimų skaičius : 367
Bučkiai : 3
Join date : 2012-01-29

Pievelė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 21, 2012 6:15 pm

-Neklausysiu tavęs ir atsisėsiu,-nusijuokia ir atsisėda šalia Lou. -Tai ką papasakosi?-pakilnoja antakiukus ir šypteli.
Atgal į viršų Go down
Louis Tomlinson*

Louis Tomlinson*


Pranešimų skaičius : 222
Bučkiai : 2
Join date : 2012-01-28

Pievelė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 21, 2012 6:19 pm

-O ką norėtum žinoti? - atsako klausimu į klausimą ir nusišypso.
-Tiesiog mėgaujuosi gyvenimu, merginų draugijomis tokių kaip tu ir linksminuosi - atsako gūžtelėdamas pečiais Lou.
-Manau, tavo gyvenimas įdomesnis - priduria ir tarsi laukia ilgo pasakojimo kaip sekasi.
Atgal į viršų Go down
Blake Lively

Blake Lively


Pranešimų skaičius : 367
Bučkiai : 3
Join date : 2012-01-29

Pievelė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 21, 2012 6:24 pm

Šypsosi klausydama,ką jis ten pasakoja,galvoja ilgai pasakos,bet išgirdo tokį trumpą atsakymą. -žinok pas mane laabi nuobodus gyvenimas,tiesiog kartais nueini į vakarėlį,kitą rytą nebeatsimeni,ką padarei,dar kitą dieną šiaip namie pakimarini ir viskas taip kartojasi visą laiką,na nebent kartais susitinki su pažįstamai,pavyzdžiui kaip dabar,-nusijuokia. -Ir taip prabėgo mano visi šitie metai...-atsidūsta ir žiūri į Lou
Atgal į viršų Go down
Louis Tomlinson*

Louis Tomlinson*


Pranešimų skaičius : 222
Bučkiai : 2
Join date : 2012-01-28

Pievelė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 21, 2012 6:29 pm

-Reikia mudviem abiem pokyčių - pasako linkčiodamas išklausęs Blake.
-Pirmiausia žinai kai aš esu karštas man reikia atsigaivinti, tad einam - pasako ir padaręs pauzę pakilnoja antakius - Maudytis! - pabaigia Lou ir laukia jos atsakymo.
Atgal į viršų Go down
Blake Lively

Blake Lively


Pranešimų skaičius : 367
Bučkiai : 3
Join date : 2012-01-29

Pievelė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 21, 2012 6:31 pm

-Kaip faina,man taip pat reikia atsigaivint,-nusijuokia. -Tik va yra bėda,-suraukia nosiuką. -Neturiu aš maudymuko,-atsidūsta.
Atgal į viršų Go down
Louis Tomlinson*

Louis Tomlinson*


Pranešimų skaičius : 222
Bučkiai : 2
Join date : 2012-01-28

Pievelė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 21, 2012 6:35 pm

-Nėra čia jokia bėda, maudykis su drabužiais ar nuoga - pasako tai tarsi kuo normaliausia dalyką ir pats nusimauna marškinėlius.
-Arba tik su apatiniais maudykis - dar priduria ir, kad netraumuotų merginos pagalvoja neišsirengti nuogai.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pievelė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė   Pievelė - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pievelė
Atgal į viršų 
Puslapis 25Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kriokliai-
Pereiti į: